RR71C101MDN1KX
RR71C101MDN1KX
Part Number:
RR71C101MDN1KX
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Arkusz danych:
1.RR71C101MDN1KX.pdf2.RR71C101MDN1KX.pdf
Wprowadzenie
Kupować RR71C101MDN1KX z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:FPCAP, RR7
Ripple Current - niska częstotliwość:560mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:5.6A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:RR71C101MDN1KX
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:100µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):7 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Pojemność:100µF