RR70J151MDN1
RR70J151MDN1
Part Number:
RR70J151MDN1
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Arkusz danych:
1.RR70J151MDN1.pdf2.RR70J151MDN1.pdf
Wprowadzenie
Kupować RR70J151MDN1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:FPCAP, RR7
Ripple Current - niska częstotliwość:560mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:5.6A @ 100kHz
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-3704
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:RR70J151MDN1
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:150µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):7 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Pojemność:150µF