RN55D6491FRE6
RN55D6491FRE6
Part Number:
RN55D6491FRE6
Producent:
Dale / Vishay
Opis:
RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19953 Pieces
Arkusz danych:
RN55D6491FRE6.pdf
Wprowadzenie
Kupować RN55D6491FRE6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Seria:Military, MIL-R-10509/7, RN55
Oporność (Ohm):6.49k
Moc (W):0.125W, 1/8W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:RN55D6491FRE6-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:9 Weeks
Numer części producenta:RN55D6491FRE6
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:6.49k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Opis:RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL