Kupować RKEF050-AP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 60V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 800ms |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.280" L x 0.140" W (7.10mm x 3.56mm) |
| Seria: | PolySwitch®, RKEF |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 900 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 320 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Inne nazwy: | RKEF050-APHFCT |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | RKEF050-AP |
| Główny odstęp: | 0.199" (5.05mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.450" (11.43mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | POLYSWITCH PTC RESET 0.50A |
| Obecny - Trip (It): | 1A |
| Obecny - Max: | 40A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 500mA |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |