Kupować RHEF070-AP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 30V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 3.2s |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) |
| Seria: | PolySwitch®, RHEF |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 800 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 300 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Box (TB) |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Inne nazwy: | RF3299-000 RHEF070-APHF RHEF070-APHF-ND RHEF070-APHFTB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | RHEF070-AP |
| Główny odstęp: | 0.199" (5.05mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.425" (10.80mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | POLYSWITCH PTC RESET .7A AMMO |
| Obecny - Trip (It): | 1.4A |
| Obecny - Max: | 40A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 700mA |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |