RHA0G681MCN1GS
RHA0G681MCN1GS
Part Number:
RHA0G681MCN1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Arkusz danych:
1.RHA0G681MCN1GS.pdf2.RHA0G681MCN1GS.pdf3.RHA0G681MCN1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować RHA0G681MCN1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:4V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:FPCAP, RHA
Ripple Current - niska częstotliwość:500mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:5A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:493-3765-2
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:RHA0G681MCN1GS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.303" (7.70mm)
Rozszerzony opis:680µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):8 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Pojemność:680µF