RE1206FRE074K48L
RE1206FRE074K48L
Part Number:
RE1206FRE074K48L
Producent:
Yageo
Opis:
RES SMD 4.48K OHM 1% 1/4W 1206
Arkusz danych:
RE1206FRE074K48L.pdf
Wprowadzenie
Kupować RE1206FRE074K48L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1206
Rozmiar / Wymiar:0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Seria:RE
Oporność (Ohm):4.48k
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RE1206FRE074K48L
Wysokość - Siedzą (Max):0.026" (0.65mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:4.48k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Opis:RES SMD 4.48K OHM 1% 1/4W 1206