RCP2512W130RJS3
RCP2512W130RJS3
Part Number:
RCP2512W130RJS3
Producent:
Dale / Vishay
Opis:
RES SMD 130 OHM 5% 22W 2512
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17586 Pieces
Arkusz danych:
RCP2512W130RJS3.pdf
Wprowadzenie
Kupować RCP2512W130RJS3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:2512
Rozmiar / Wymiar:0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Seria:RCP
Oporność (Ohm):130
Moc (W):22W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2512 (6432 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:9 Weeks
Numer części producenta:RCP2512W130RJS3
Wysokość - Siedzą (Max):0.025" (0.64mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:130 Ohm ±5% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Opis:RES SMD 130 OHM 5% 22W 2512