RB520CS3002LYL
RB520CS3002LYL
Part Number:
RB520CS3002LYL
Producent:
Nexperia
Opis:
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN
Arkusz danych:
RB520CS3002LYL.pdf
Wprowadzenie
Kupować RB520CS3002LYL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:450mV @ 10mA
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):30V
Dostawca urządzeń Pakiet:DFN1006-2
Prędkość:Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SOD-882
Inne nazwy:934067837315
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RB520CS3002LYL
Rozszerzony opis:Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount DFN1006-2
Typ diody:Schottky
Opis:DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:500nA @ 10V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):200mA