RB215T-90
RB215T-90
Part Number:
RB215T-90
Producent:
LAPIS Semiconductor
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO220FN
Arkusz danych:
RB215T-90.pdf
Wprowadzenie
Kupować RB215T-90 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:750mV @ 10A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):90V
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220FN
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-220-3 Full Pack
Inne nazwy:RB215T90
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RB215T-90
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Typ diody:Schottky
Diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Opis:DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO220FN
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:400µA @ 90V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):10A