R6015KNJTL
Part Number:
R6015KNJTL
Producent:
LAPIS Semiconductor
Opis:
NCH 600V 15A POWER MOSFET
Arkusz danych:
R6015KNJTL.pdf
Wprowadzenie
Kupować R6015KNJTL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 1mA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-263
Seria:-
RDS (Max) @ ID, Vgs:290 mOhm @ 6.5A, 10V
Strata mocy (max):184W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:R6015KNJTLTR
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:R6015KNJTL
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:1050pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:37.5nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 600V 15A (Tc) 184W (Tc) Surface Mount TO-263
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):600V
Opis:NCH 600V 15A POWER MOSFET
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:15A (Tc)