Kupować Q8008DH4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 800V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.3V |
| triaka: | Alternistor - Snubberless |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-252, (D-Pak) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Inne nazwy: | Q8008DH4 RP Q8008DH4 RP-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | Q8008DH4 |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Opis: | TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO252 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 8A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 80A, 85A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 35mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 35mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |