Kupować Q2035NH5TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 200V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 2V |
| triaka: | Alternistor - Snubberless |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-263 (D2Pak) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | Q2035NH5TP |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 35A Surface Mount TO-263 (D2Pak) |
| Opis: | TRIAC ALTERNISTOR 200V 35A TO263 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 35A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 290A, 350A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 75mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 50mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |