Kupować Q2015LT58 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 200V |
|---|---|
| triaka: | Internally Triggered |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220 Isolated Tab |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-220-3 Isolated Tab |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | Q2015LT58 |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Internally Triggered 200V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Opis: | TRIAC INT TRIGGER 200V 15A TO220 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 15A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 167A, 200A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 70mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |