PVC12227
Part Number:
PVC12227
Producent:
Cornell Dubilier Electronics
Opis:
CAP FILM 2700PF 10% 1.2KVDC RAD
Arkusz danych:
PVC12227.pdf
Wprowadzenie
Kupować PVC12227 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1200V (1.2kV)
Napięcie znamionowe - AC:475V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.421" Dia x 1.252" L (10.70mm x 31.80mm)
Seria:PVC
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:PVC12227
Główny odstęp:0.969" (24.60mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:2700pF ±10% Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP) Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP)
Opis:CAP FILM 2700PF 10% 1.2KVDC RAD
Pojemność:2700pF