Kupować PTCEL17R121NBE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | - |
|---|---|
| Seria: | PTCEL |
| R @ bieżący: | - |
| R @ 25 ° C: | 120 Ohm |
| Inne nazwy: | BC3322 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | PTCEL17R121NBE |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Rozszerzony opis: | Inrush Current Limiter 120 Ohm Ohm 0.670" (17.00mm) |
| Średnica: | 0.670" (17.00mm) |
| Opis: | ICL 120 OHM 40A 17MM |
| Obecny - Steady State Max: | 40A |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |