Kupować PTCCL07H211FBE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 145V |
|---|---|
| Rodzaj: | Ceramic |
| Czas Trip: | - |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.276" Dia x 0.197" L (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria: | PTCCL |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | - |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | - |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | 12 Ohm |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Inne nazwy: | 2381 661 52112 238166152112 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | PTCCL07H211FBE |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 145V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | THERMISTOR PTC 12 OHM 145V |
| Obecny - Trip (It): | 315mA |
| Obecny - Max: | 1.4A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 210mA |
| Zatwierdzenia: | UR |
| Email: | [email protected] |