Kupować PTCCL05H110HTE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 265V |
|---|---|
| Rodzaj: | Ceramic |
| Czas Trip: | - |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.197" Dia x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm) |
| Seria: | PTCCL |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | - |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | - |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | 3k Ohm |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Inne nazwy: | 2322 660 51193 232266051193 BC1360 BC1360-ND BC1360TR PTCCL05H110HBC |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | PTCCL05H110HTE |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 265V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | THERMISTOR 3K OHM 265V PTC |
| Obecny - Trip (It): | 17mA |
| Obecny - Max: | 80mA |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 11mA |
| Zatwierdzenia: | UR |
| Email: | [email protected] |