PSMN1R9-40PLQ
PSMN1R9-40PLQ
Part Number:
PSMN1R9-40PLQ
Producent:
Nexperia
Opis:
MOSFET N-CH 40V 150A SOT78
Arkusz danych:
PSMN1R9-40PLQ.pdf
Wprowadzenie
Kupować PSMN1R9-40PLQ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:2.1V @ 1mA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220AB
Seria:-
RDS (Max) @ ID, Vgs:1.7 mOhm @ 25A, 10V
Strata mocy (max):349W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-3
Inne nazwy:1727-1851
568-11542-ND
PSMN1R9-40PLQ-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:PSMN1R9-40PLQ
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:13200pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:120nC @ 5V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 40V 150A (Tc) 349W (Tc) Through Hole TO-220AB
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):4.5V, 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):40V
Opis:MOSFET N-CH 40V 150A SOT78
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:150A (Tc)