PR02000201502JR500
PR02000201502JR500
Part Number:
PR02000201502JR500
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
RES 15K OHM 2W 5% AXIAL
Arkusz danych:
PR02000201502JR500.pdf
Wprowadzenie
Kupować PR02000201502JR500 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±250ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Seria:PR02
Oporność (Ohm):15k
Moc (W):2W