Kupować PMST4403,115 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 750mV @ 50mA, 500mA |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-323-3 |
| Seria: | Automotive, AEC-Q101 |
| Moc - Max: | 200mW |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Inne nazwy: | 1727-4327-6 568-5036-6 568-5036-6-ND |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | PMST4403,115 |
| Częstotliwość - Transition: | 200MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 600mA 200MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Opis: | TRANS PNP 40V 0.6A SOT323 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 100 @ 150mA, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 50nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 600mA |
| Email: | [email protected] |