PM2260D25VJH
PM2260D25VJH
Part Number:
PM2260D25VJH
Producent:
Crydom
Opis:
RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Arkusz danych:
PM2260D25VJH.pdf
Wprowadzenie
Kupować PM2260D25VJH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Obciążenie:48 ~ 600 V
Napięcie - Wejście:4 ~ 32VDC
Termination Style:Screw Terminal
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Seria:PM22
Relay Type:Contactor
Opakowania:Bulk
Package / Case:Module
Typ wyjścia:AC, Zero Cross
Oporność na terenie (maks.):-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount or Panel Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta:3 Weeks
Numer części producenta:PM2260D25VJH
Prąd ładowania:25A
Rozszerzony opis:Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Module
Opis:RELAY SSR 600V 25A PNL MNT