PLV1J220MCL1
PLV1J220MCL1
Part Number:
PLV1J220MCL1
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V T/H
Arkusz danych:
1.PLV1J220MCL1.pdf2.PLV1J220MCL1.pdf
Wprowadzenie
Kupować PLV1J220MCL1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:PLV
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:1.8A @ 100kHz
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-14183
PLV1J220MCL1-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:PLV1J220MCL1
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
Rozszerzony opis:22µF ±20% 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):35 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V T/H
Pojemność:22µF