PLS0J331MDL4TD
PLS0J331MDL4TD
Part Number:
PLS0J331MDL4TD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Arkusz danych:
1.PLS0J331MDL4TD.pdf2.PLS0J331MDL4TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować PLS0J331MDL4TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:PLS
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:3A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-14158-2
493-14158-2-ND
PLS0J331MDL4TD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:PLS0J331MDL4TD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Rozszerzony opis:330µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):20 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Pojemność:330µF