PLF0G102MDO1TD
PLF0G102MDO1TD
Part Number:
PLF0G102MDO1TD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Arkusz danych:
1.PLF0G102MDO1TD.pdf2.PLF0G102MDO1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować PLF0G102MDO1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:4V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:PLF
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:6.64A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-14089-2
493-14089-2-ND
PLF0G102MDO1TD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:PLF0G102MDO1TD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Pojemność:1000µF