Kupować PI6C10810QE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 1.1 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-QSOP |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 1:10 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Wydajność: | LVCMOS, LVTTL |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | PI6C10810QE |
| Wkład: | LVCMOS, LVTTL |
| Częstotliwość - Max: | 250MHz |
| Rozszerzony opis: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 250MHz 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | No/No |
| Opis: | IC CLK BUFF 1:10 250MHZ |
| Email: | [email protected] |