Kupować PI49FCT20807HEX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.3 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-SSOP |
| Seria: | 49FCT |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 1:10 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Wydajność: | CMOS, TTL |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | PI49FCT20807HEX |
| Wkład: | CMOS, TTL |
| Częstotliwość - Max: | 150MHz |
| Rozszerzony opis: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 150MHz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | No/No |
| Opis: | IC CLK BUFFER 1:10 150MHZ 20SSOP |
| Email: | [email protected] |