Kupować PFVS.170 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 16V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 3s |
| Grubość (maks): | 0.032" (0.80mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.679" L x 0.201" W (17.25mm x 5.10mm) |
| Seria: | PFVS |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 105 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 30 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Strap |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | User Defined |
| Numer części producenta: | PFVS.170 |
| Główny odstęp: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Opis: | FUSE PTC 1.7A 16V RESET AXIAL |
| Obecny - Trip (It): | 3.4A |
| Obecny - Max: | 100A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 1.7A |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |