PEH200KB5100MB2
PEH200KB5100MB2
Part Number:
PEH200KB5100MB2
Producent:
KEMET
Opis:
CAP ALUM 10000UF 20% 40V SCREW
Arkusz danych:
1.PEH200KB5100MB2.pdf2.PEH200KB5100MB2.pdf
Wprowadzenie
Kupować PEH200KB5100MB2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:40V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.441" Dia (36.60mm)
Seria:PEH200
tętnienia prądu:12A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:399-5649
A451GD103M040A
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:PEH200KB5100MB2
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.512" (13.00mm)
Impedancja:18 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.461" (62.50mm)
Rozszerzony opis:10000µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):23 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 10000UF 20% 40V SCREW
Pojemność:10000µF