PDS3200-13
PDS3200-13
Part Number:
PDS3200-13
Producent:
Diodes Incorporated
Opis:
DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5
Arkusz danych:
PDS3200-13.pdf
Wprowadzenie
Kupować PDS3200-13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:780mV @ 3A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):200V
Dostawca urządzeń Pakiet:PowerDI™ 5
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:PowerDI™ 5
Inne nazwy:PDS320013
PDS3200DITR
Temperatura pracy - złącze:-65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:PDS3200-13
Rozszerzony opis:Diode Schottky 200V 3A Surface Mount PowerDI™ 5
Typ diody:Schottky
Opis:DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:10µA @ 200V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):3A