PCK0J221MCO1GS
PCK0J221MCO1GS
Part Number:
PCK0J221MCO1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Arkusz danych:
1.PCK0J221MCO1GS.pdf2.PCK0J221MCO1GS.pdf3.PCK0J221MCO1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować PCK0J221MCO1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:PCK
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:3.9A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:493-3995-2
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:PCK0J221MCO1GS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:220µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):10 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Pojemność:220µF