OPA350EA/2K5G4
Part Number:
OPA350EA/2K5G4
Producent:
Opis:
IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP
Arkusz danych:
OPA350EA/2K5G4.pdf
Wprowadzenie
Kupować OPA350EA/2K5G4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±):2.5 V ~ 5.5 V
Napięcie - Wejście offset:150µV
Dostawca urządzeń Pakiet:8-VSSOP
Szybkość narastania:22 V/µs
Seria:MicroAmplifier™
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ wyjścia:Rail-to-Rail
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:OPA350EA/2K5G4
Zysk Bandwidth Product:38MHz
Rozszerzony opis:General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
Opis:IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP
Obecny - Dostawa:5.2mA
Obecny - Wyjście / Channel:40mA