OPA2344EA/2K5
Part Number:
OPA2344EA/2K5
Producent:
Opis:
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP
Arkusz danych:
OPA2344EA/2K5.pdf
Wprowadzenie
Kupować OPA2344EA/2K5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±):2.5 V ~ 5.5 V
Napięcie - Wejście offset:200µV
Dostawca urządzeń Pakiet:8-VSSOP
Szybkość narastania:0.8 V/µs
Seria:MicroAmplifier™
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ wyjścia:Rail-to-Rail
Inne nazwy:296-41353-2
OPA2344EA/2K5-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba obwodów:2
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:OPA2344EA/2K5
Zysk Bandwidth Product:1MHz
Rozszerzony opis:General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
Opis:IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP
Obecny - Dostawa:150µA
Obecny - Wyjście / Channel:15mA