OARS1R003FLF
OARS1R003FLF
Part Number:
OARS1R003FLF
Producent:
IRC / TT Electronics
Opis:
RES SMD 0.003 OHM 1% 2W STRIP
Arkusz danych:
OARS1R003FLF.pdf
Wprowadzenie
Kupować OARS1R003FLF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±240ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Strip
Rozmiar / Wymiar:0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm)
Seria:OARS
Oporność (Ohm):0.003
Moc (W):2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Strip, C Bend
Inne nazwy:989-1001-2
OARS-1-R003FLF
temperatura robocza:-55°C ~ 160°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:OARS1R003FLF
Wysokość - Siedzą (Max):0.168" (4.27mm)
cechy:Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.003 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
Opis:RES SMD 0.003 OHM 1% 2W STRIP