OAR5R005FLF
OAR5R005FLF
Part Number:
OAR5R005FLF
Producent:
IRC / TT Electronics
Opis:
RES METAL .005 OHM 5W 1% RADIAL
Arkusz danych:
OAR5R005FLF.pdf
Wprowadzenie
Kupować OAR5R005FLF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.800" L x 0.065" W (20.32mm x 1.65mm)
Seria:OAR
Oporność (Ohm):0.005
Moc (W):5W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:989-1096
OAR-5-.005-OHM-1-LF
OAR-5-R005-F-LF
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:OAR5R005FLF
Wysokość - Siedzą (Max):0.882" (22.40mm)
cechy:Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.005 Ohm ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Element
Opis:RES METAL .005 OHM 5W 1% RADIAL