ND421621
Part Number:
ND421621
Producent:
Powerex, Inc.
Opis:
SCR MOD ISO DUAL 1600V 210A
Arkusz danych:
ND421621.pdf
Wprowadzenie
Kupować ND421621 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Stan Wyłączony:1600V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):3V
Struktura:Series Connection - SCR/Diode
Seria:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:POW-R-BLOK™ Module
temperatura robocza:-40°C ~ 130°C (TJ)
Ilość SCR, diody:1 SCR, 1 Diode
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:ND421621
Rozszerzony opis:SCR Module 1600V 330A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount POW-R-BLOK™ Module
Opis:SCR MOD ISO DUAL 1600V 210A
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):330A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):210A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):11190A @ 60Hz
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks):150mA