MXSMLJ120CAE3
MXSMLJ120CAE3
Part Number:
MXSMLJ120CAE3
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19208 Pieces
Arkusz danych:
MXSMLJ120CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMLJ120CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):120V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:193V
Napięcie - podziały (min):133V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-214AB
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:3000W (3kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-214AB, SMC
Inne nazwy:1086-14958
1086-14958-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMLJ120CAE3
Opis:TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):15.6A