MXSMBJ160CAE3
MXSMBJ160CAE3
Part Number:
MXSMBJ160CAE3
Opis:
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AA
Dostępna Ilość:
17137 Pieces
Arkusz danych:
MXSMBJ160CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMBJ160CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):160V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:259V
Napięcie - podziały (min):178V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:600W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-214AA, SMB
Inne nazwy:1086-14040
1086-14040-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMBJ160CAE3
Opis:TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AA
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):2.3A