MXSMBG6.5CAE3
MXSMBG6.5CAE3
Part Number:
MXSMBG6.5CAE3
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AA
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14580 Pieces
Arkusz danych:
MXSMBG6.5CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMBG6.5CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):6.5V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:11.2V
Napięcie - podziały (min):7.22V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:SMBG (DO-215AA)
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:600W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-215AA, SMB Gull Wing
Inne nazwy:1086-13944
1086-13944-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMBG6.5CAE3
Opis:TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AA
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):53.6A