MXP5KE7.5CA
MXP5KE7.5CA
Part Number:
MXP5KE7.5CA
Opis:
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
Dostępna Ilość:
16837 Pieces
Arkusz danych:
MXP5KE7.5CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXP5KE7.5CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):7.5V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:12.9V
Napięcie - podziały (min):8.33V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:500W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy:1086-12997
1086-12997-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXP5KE7.5CA
Opis:TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):38.8A