MXL15KP78A
MXL15KP78A
Part Number:
MXL15KP78A
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 78VWM 126VC CASE5A
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16478 Pieces
Arkusz danych:
MXL15KP78A.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXL15KP78A z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):78V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:126V
Napięcie - podziały (min):86.7V
Kanały jednokierunkowe:1
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:Case 5A (DO-204AR)
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:15000W (15kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AR, Axial
Inne nazwy:1086-9887
1086-9887-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXL15KP78A
Opis:TVS DIODE 78VWM 126VC CASE5A
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):119A