MT4-0R01F1
MT4-0R01F1
Part Number:
MT4-0R01F1
Producent:
Riedon
Opis:
RES 0.01 OHM 4.5W 1% AXIAL
Arkusz danych:
MT4-0R01F1.pdf
Wprowadzenie
Kupować MT4-0R01F1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:-
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.252" Dia x 0.752" L (6.40mm x 19.10mm)
Seria:MT
Oporność (Ohm):0.01
Moc (W):4.5W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial
temperatura robocza:-
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:MT4-0R01F1
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.01 Ohm ±1% 4.5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
Opis:RES 0.01 OHM 4.5W 1% AXIAL