MPLAD15KP7.5CA
MPLAD15KP7.5CA
Part Number:
MPLAD15KP7.5CA
Opis:
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC PLAD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19509 Pieces
Arkusz danych:
MPLAD15KP7.5CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MPLAD15KP7.5CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):7.5V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:12.9V
Napięcie - podziały (min):8.33V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:15000W (15kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-7302
1086-7302-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MPLAD15KP7.5CA
Opis:TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):1164A (1.164kA)