MPLAD15KP110CAE3
MPLAD15KP110CAE3
Part Number:
MPLAD15KP110CAE3
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
Arkusz danych:
MPLAD15KP110CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MPLAD15KP110CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):110V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:177V
Napięcie - podziały (min):122V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:PLAD
Seria:-
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:15000W (15kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-7167
1086-7167-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MPLAD15KP110CAE3
Opis:TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):84A