MMF25SFRF15R
MMF25SFRF15R
Part Number:
MMF25SFRF15R
Opis:
RES SMD 15 OHM 1% 1/4W MELF
Arkusz danych:
MMF25SFRF15R.pdf
Wprowadzenie
Kupować MMF25SFRF15R z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:MELF
Rozmiar / Wymiar:0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria:MMF
Oporność (Ohm):15
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:MELF, 0204
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MMF25SFRF15R
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:15 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Opis:RES SMD 15 OHM 1% 1/4W MELF