MLP331M400EB0D
Part Number:
MLP331M400EB0D
Producent:
Cornell Dubilier Electronics
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14005 Pieces
Arkusz danych:
MLP331M400EB0D.pdf
Wprowadzenie
Kupować MLP331M400EB0D z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Seria:MLP
tętnienia prądu:2.1A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:FlatPack, Tabbed
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:MLP331M400EB0D
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.000" (25.40mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.500" (12.70mm)
Rozszerzony opis:330µF 400V Aluminum Capacitors FlatPack, Tabbed 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):530 mOhm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
Pojemność:330µF