MKT1822522014V
Part Number:
MKT1822522014V
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
MKT1822522014V.pdf
Wprowadzenie
Kupować MKT1822522014V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Seria:MKT1822
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:1822522014V
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:MKT1822522014V
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.649" (16.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:2.2µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:2.2µF