MKP385168125JCM2B0
Part Number:
MKP385168125JCM2B0
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 680PF 5% 1.25KVDC RAD
Arkusz danych:
1.MKP385168125JCM2B0.pdf2.MKP385168125JCM2B0.pdf3.MKP385168125JCM2B0.pdf4.MKP385168125JCM2B0.pdf
Wprowadzenie
Kupować MKP385168125JCM2B0 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1250V (1.25kV)
Napięcie znamionowe - AC:450V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
Seria:MKP385
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:385168125JCM2B0
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MKP385168125JCM2B0
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:680pF ±5% Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 680PF 5% 1.25KVDC RAD
Pojemność:680pF