MKP1839422161
MKP1839422161
Part Number:
MKP1839422161
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.22UF 1% 160VDC AXIAL
Arkusz danych:
1.MKP1839422161.pdf2.MKP1839422161.pdf
Wprowadzenie
Kupować MKP1839422161 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:160V
Napięcie znamionowe - AC:100V
Tolerancja:±1%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Seria:MKP1839
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial
Inne nazwy:1839422161
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:MKP1839422161
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:0.22µF ±1% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.22UF 1% 160VDC AXIAL
Pojemność:0.22µF