MCX240D5
MCX240D5
Part Number:
MCX240D5
Producent:
Crydom
Opis:
RELAY SSR DC 240V 5A AC OUT SIP
Arkusz danych:
1.MCX240D5.pdf2.MCX240D5.pdf3.MCX240D5.pdf
Wprowadzenie
Kupować MCX240D5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Obciążenie:12 ~ 280 V
Napięcie - Wejście:3 ~ 15VDC
Termination Style:PC Pin
Dostawca urządzeń Pakiet:4-SIP
Seria:MCX
Relay Type:Relay
Opakowania:Bulk
Package / Case:4-SIP
Typ wyjścia:AC, Zero Cross
Inne nazwy:CC1602
MCX240D5-ND
Oporność na terenie (maks.):-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:3 Weeks
Numer części producenta:MCX240D5
Prąd ładowania:5A
Rozszerzony opis:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Opis:RELAY SSR DC 240V 5A AC OUT SIP